LDLN025J28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025J28R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDLN025J28R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.8V 250MA 4FLIPCHIP
Fitxak: 1.LDLN025J28R.pdf2.LDLN025J28R.pdf3.LDLN025J28R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LDLN025J28Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDLN025J28R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 2.8V 250MA 4FLIPCHIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93955 pcs Datuen fitxa 1.LDLN025J28R.pdf2.LDLN025J28R.pdf3.LDLN025J28R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-FlipChip Series -
Pakete / kasua 4-XFBGA, FCBGA PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-17039-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA 4-FlipChip Uneko - Hornikuntza (Max) 425µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 25µA Uneko - Irteera 250mA