LDK220C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220C33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK220C33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5
Fitxak: LDK220C33R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LDK220C33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK220C33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270875 pcs Datuen fitxa LDK220C33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-15213-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-323-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA Uneko - Irteera 200mA