LDK120M-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120M-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK120M-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Fitxak: LDK120M-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LDK120M-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK120M-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117134 pcs Datuen fitxa LDK120M-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.8V
Tentsioa - Irteera (Max) 5.2V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-13501-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA Uneko - Irteera 200mA