LDFM33PVR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDFM33PVR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDFM33PVR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
Fitxak: 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LDFM33PVRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDFM33PVR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 328162 pcs Datuen fitxa 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-DFN (2x2) Series -
Pakete / kasua 6-VDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-16893-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (2x2) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good