LD59015C15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD59015C15R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD59015C15R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.5V 150MA SOT323-5
Fitxak: LD59015C15R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LD59015C15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD59015C15R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 1.5V 150MA SOT323-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322100 pcs Datuen fitxa LD59015C15R.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 76dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-13240-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-323-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 110µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA Uneko - Irteera 150mA