LD3985G25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985G25R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD3985G25R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Fitxak: LD3985G25R.pdf
  • Mezua
LD3985G25Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD3985G25R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4039 pcs Datuen fitxa LD3985G25R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.1V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-3502-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 250µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 150mA