LD39150DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39150DT18-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39150DT18-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK
Fitxak: LD39150DT18-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
LD39150DT18-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39150DT18-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41453 pcs Datuen fitxa LD39150DT18-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7790-1
LD39150DT18R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2.5mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -