LD39015M15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39015M15R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39015M15R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Fitxak: LD39015M15R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LD39015M15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39015M15R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257212 pcs Datuen fitxa LD39015M15R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.1V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6976-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 70µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 150mA