LD2982AM36R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2982AM36R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD2982AM36R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 50MA SOT23-5
Fitxak: LD2982AM36R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LD2982AM36Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD2982AM36R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 50MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143821 pcs Datuen fitxa LD2982AM36R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.225V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 50mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 1.2mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 50mA Kontrolatzeko eginbideak Enable