LD2980CM50TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2980CM50TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD2980CM50TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5
Fitxak: LD2980CM50TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LD2980CM50TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD2980CM50TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 496859 pcs Datuen fitxa LD2980CM50TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.225V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7783-2
LD2980CM50TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 1.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 50mA