LD29300P2M33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD29300P2M33
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4
Fitxak: LD29300P2M33.pdf
  • Mezua
LD29300P2M33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD29300P2M33 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77132 pcs Datuen fitxa LD29300P2M33.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 14V
Hornitzaileen gailuen paketea P2PAK-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 67dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A P2PAK-4
Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 3A Kontrolatzeko eginbideak Enable
Oinarriaren zati kopurua LD29300
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LD29300D2T80
LD29300D2T80
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR 8V 3A D2PAK
Stockean: 85167 pcs
Deskarga: LD29300D2T80.pdf
RFQ
LD29300P2M18R
LD29300P2M18R
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 3A P2PAK-4
Stockean: 54417 pcs
Deskarga: LD29300P2M18R.pdf
RFQ
LD29300P2M33R
LD29300P2M33R
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4