LD29150PT80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD29150PT80
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK
Fitxak: LD29150PT80.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LD29150PT80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD29150PT80 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131480 pcs Datuen fitxa LD29150PT80.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 14V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 1.5A PPAK
Uneko - Hornikuntza (Max) 80mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak Enable