LD29080PT15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD29080PT15R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 800MA PPAK
Fitxak: LD29080PT15R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LD29080PT15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD29080PT15R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 800MA PPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65695 pcs Datuen fitxa LD29080PT15R.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 13V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-4245-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA PPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA Uneko - Irteera 800mA