LD1117F33C
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117F33C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1117F33C
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB
Fitxak: LD1117F33C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LD1117F33Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1117F33C fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248661 pcs Datuen fitxa LD1117F33C.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 15V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-4647-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220AB Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak -