LD1117DT25CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117DT25CTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1117DT25CTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
Fitxak: LD1117DT25CTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LD1117DT25CTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1117DT25CTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150687 pcs Datuen fitxa LD1117DT25CTR.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 15V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-1233-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak -