LD1085V12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1085V12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1085V12
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB
Fitxak: LD1085V12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LD1085V12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1085V12 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101759 pcs Datuen fitxa LD1085V12.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 66dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-3432-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-220AB Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 3A Kontrolatzeko eginbideak -