LCP02-150M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCP02-150M
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 250A POWERSO-10
Fitxak: LCP02-150M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LCP02-150Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCP02-150M fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 250A POWERSO-10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32266 pcs Datuen fitxa LCP02-150M.pdf
Tentsioa - Off egoera - Tentsioa - Breakover -
Series LCP Packaging Tube
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 150pF