LCDP1511DRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LCDP1511DRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCDP1511DRL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 15A 8SO
Fitxak: LCDP1511DRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
LCDP1511DRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCDP1511DRL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 15A 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122676 pcs Datuen fitxa LCDP1511DRL.pdf
Tentsioa - Off egoera - Tentsioa - Breakover -
Series LCP Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 200pF