L5150CSTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L5150CSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L5150CSTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
Fitxak: L5150CSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
L5150CSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L5150CSTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 269508 pcs Datuen fitxa L5150CSTR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 48dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-11661-2
L5150CSTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO Uneko - Hornikuntza (Max) 4.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA Uneko - Irteera 150mA
Kontrolatzeko eginbideak Reset Oinarriaren zati kopurua L5150
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L512MB
L512MB
fabrikatzaileak: Luxo
deskribapena: LAMP ARTICULATING 15W
Stockean: 7076 pcs
Deskarga: L512MB.pdf
RFQ
L512F
L512F
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC PCB