L4940V10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940V10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L4940V10
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 1.5A TO220AB
Fitxak: L4940V10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
L4940V10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L4940V10 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 10V 1.5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92944 pcs Datuen fitxa L4940V10.pdf
Tentsio askea (Max) 0.9V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 17V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A TO-220AB
Uneko - Hornikuntza (Max) 50mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -