KD1084AV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KD1084AV33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KD1084AV33
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB
Fitxak: KD1084AV33.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KD1084AV33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KD1084AV33 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109497 pcs Datuen fitxa KD1084AV33.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220AB
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 5A