ITA25B1RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ITA25B1RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITA25B1RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38V 8SOIC
Fitxak: ITA25B1RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ITA25B1RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITA25B1RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 24V 38V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103629 pcs Datuen fitxa ITA25B1RL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series ITA, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak 497-3406-2 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 300pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 5
Oinarriaren zati kopurua ITA25B eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ITA2412S
ITA2412S
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: DC-DC 1W DUAL O/P SIP UNREG
Stockean: 21973 pcs
Deskarga: ITA2412S.pdf
RFQ
ITA18B1RL
ITA18B1RL
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 15V 28V 8SOIC
Stockean: 39303 pcs
Deskarga: ITA18B1RL.pdf
RFQ
ITA25B1
ITA25B1
deskribapena: TVS DIODE 24V 38V 8SOIC