GS-R24FS0001.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R24FS0001.8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GS-R24FS0001.8
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GS-R24FS0001.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GS-R24FS0001.8 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11263 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 1.235 ~ 5.5 V
Tentsioa - Sarrera (min) 16V Tentsioa - Input (Max) 35V
Mota Non-Isolated PoL Module Tamaina / dimentsioa 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm)
Series GS-R24FP Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SMD Module Beste izenak 497-8255
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.8A Oinarriaren zati kopurua GS-R24F
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GS-R415
GS-R415
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 4A
Stockean: 2575 pcs
Deskarga: GS-R415.pdf
RFQ
GS-R24FV0001.8
GS-R24FV0001.8
deskribapena: CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP