EVL90WADP-LLCSR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL90WADP-LLCSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVL90WADP-LLCSR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY
Fitxak: 1.EVL90WADP-LLCSR.pdf2.EVL90WADP-LLCSR.pdf3.EVL90WADP-LLCSR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 907 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EVL90WADP-LLCSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVL90WADP-LLCSR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 19V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Erabilitako IC / Taldea L6563H, L6599A, SRK2000 Edukien hornitua Board(s)
Series - Erreguladorearen Topologia Boost
Energia - Irteera 90W Irteerak eta motak 1, Isolated
Beste izenak 497-10377 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Maiztasuna: aldatzea 130kHz Deskribapen zehatza L6563H, L6599A, SRK2000 - AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 4.75A Junta mota Fully Populated