EVL185W-LEDTV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL185W-LEDTV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVL185W-LEDTV
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 410 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EVL185W-LEDTVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVL185W-LEDTV fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 5V, 12V, 24V, 130V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Erabilitako IC / Taldea L6564, L6599A, VIPer27 Edukien hornitua Board(s)
Series VIPER™ Erreguladorearen Topologia -
Energia - Irteera 185W Irteerak eta motak 4, Isolated
Beste izenak 497-11255
EVL185WLEDTV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia Power Supply with PFC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Irteera 4A, 2A, 2A, 620mA Junta mota Fully Populated