ESDA5V3SC5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3SC5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA5V3SC5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3V SOT23-5L
Fitxak: ESDA5V3SC5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ESDA5V3SC5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA5V3SC5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 3V SOT23-5L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 931652 pcs Datuen fitxa ESDA5V3SC5.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 5.3V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5L
Series ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Beste izenak 497-7746-2
ESDA5V3SC5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount