ESDA25B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25B1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA25B1
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 8SOIC
Fitxak: ESDA25B1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ESDA25B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA25B1 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 24V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146426 pcs Datuen fitxa ESDA25B1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 150W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)