EMIF04-2005QCF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMIF04-2005QCF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
EMIF04-2005QCFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMIF04-2005QCF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229071 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Baloreak R = 200 Ohms, C = 45pF
Mota Low Pass Teknologia RC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Series IPAD™
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TFDFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Kanalen kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.041" (1.05mm) Iragazkiaren agindua 2nd
ESD Babesa Yes Deskribapen zehatza RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 45pF 8-TFDFN Exposed Pad