DDSL01-030SL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DDSL01-030SL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDSL01-030SL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V SOT23-3
Fitxak: DDSL01-030SL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DDSL01-030SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDSL01-030SL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 30V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168244 pcs Datuen fitxa DDSL01-030SL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Unidirectional Channels 1
Mota Steering (Rail to Rail) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series DSL Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak 497-10890-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua DDSL01 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDS002
DDS002
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA