BYV52PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYV52PI-200RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYV52PI-200RG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI
Fitxak: BYV52PI-200RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
BYV52PI-200RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYV52PI-200RG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21579 pcs Datuen fitxa BYV52PI-200RG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TOP-3I Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua TOP-3 Insulated
Beste izenak 497-3807
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TOP-3 Insulated
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A