BTB16-800SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB16-800SWRG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTB16-800SWRG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB
Fitxak: BTB16-800SWRG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BTB16-800SWRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTB16-800SWRG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56411 pcs Datuen fitxa BTB16-800SWRG.pdf
Tentsioa - Off egoera 800V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-7191-5
BTB16-800SWRG-ND
BTB16800SWRG
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 16A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 160A, 168A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA konfigurazioa Single