BTB12-700SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB12-700SWRG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTB12-700SWRG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 700V 12A TO220AB
Fitxak: BTB12-700SWRG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
BTB12-700SWRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTB12-700SWRG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC SENS GATE 700V 12A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145155 pcs Datuen fitxa BTB12-700SWRG.pdf
Tentsioa - Off egoera 700V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-4179-5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 12A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 120A, 126A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA konfigurazioa Single