BTA16-600SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA16-600SWRG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTA16-600SWRG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
Fitxak: BTA16-600SWRG.pdf
  • Mezua
BTA16-600SWRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTA16-600SWRG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56851 pcs Datuen fitxa BTA16-600SWRG.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-3389-5
BTA16600SWRG
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 160A, 168A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA konfigurazioa Single