BTA08-600SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA08-600SWRG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTA08-600SWRG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB
Fitxak: BTA08-600SWRG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BTA08-600SWRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTA08-600SWRG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67897 pcs Datuen fitxa BTA08-600SWRG.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-6665-5
BTA08-600SWRG-ND
BTA08600SWRG
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 84A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA konfigurazioa Single