BAT30SWFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30SWFILM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAT30SWFILM
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
Fitxak: BAT30SWFILM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BAT30SWFILMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAT30SWFILM fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1577967 pcs Datuen fitxa BAT30SWFILM.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 530mV @ 300mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak 497-5553-2
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300mA (DC) Oinarriaren zati kopurua BAT30SW