BAT30AFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30AFILM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAT30AFILM
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
Fitxak: BAT30AFILM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BAT30AFILMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAT30AFILM fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231007 pcs Datuen fitxa BAT30AFILM.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 530mV @ 300mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak 497-5697-1
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300mA (DC) Oinarriaren zati kopurua BAT30A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BAT30CWFILM
BAT30CWFILM
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
Stockean: 1264119 pcs
Deskarga: BAT30CWFILM.pdf
RFQ
BAT30F3
BAT30F3
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 2FLIPCHIP
Stockean: 1117855 pcs
Deskarga: BAT30F3.pdf
RFQ
BAT254,115
BAT254,115
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD2