74V1T126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T126STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74V1T126STR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
Fitxak: 74V1T126STR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
74V1T126STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74V1T126STR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1464418 pcs Datuen fitxa 74V1T126STR.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5
Series 74V Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteerako mota 3-State
Beste izenak 497-1288-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Non-Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 8mA, 8mA Oinarriaren zati kopurua 74V1T126