74V1G80STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G80STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74V1G80STR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-5
Fitxak: 74V1G80STR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
74V1G80STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74V1G80STR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 471685 pcs Datuen fitxa 74V1G80STR.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74V
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteerako mota Inverted Beste izenak 497-1277-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera-ahalmena 4pF
Funtzio Standard Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1µA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 8mA, 8mA Erlojuaren maiztasuna 180MHz