74ACT240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ACT240TTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
Fitxak: 74ACT240TTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
74ACT240TTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ACT240TTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 413220 pcs Datuen fitxa 74ACT240TTR.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series 74ACT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Elementuen kopurua 2
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA