74AC240TTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74AC240TTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
Fitxak: 74AC240TTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
74AC240TTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74AC240TTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 520191 pcs Datuen fitxa 74AC240TTR.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series 74AC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 497-2912-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74AC240