SMCJ6.5HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ6.5HE3/57T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ6.5HE3/57T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC
Fitxak: SMCJ6.5HE3/57T.pdf
  • Mezua
SMCJ6.5HE3/57Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ6.5HE3/57T fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4540 pcs Datuen fitxa SMCJ6.5HE3/57T.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 7.22V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.5V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 122A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCJ6.5HE3/57T deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3V Edukiera @ maiztasuna -