SMCJ54HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ54HE3/57T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ54HE3/57T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54VWM 96.3VC SMC
Fitxak: SMCJ54HE3/57T.pdf
  • Mezua
SMCJ54HE3/57Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ54HE3/57T fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 54VWM 96.3VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4384 pcs Datuen fitxa SMCJ54HE3/57T.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 60V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 54V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 15.6A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCJ54HE3/57T deskribapena TVS DIODE 54VWM 96.3VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 96.3V Edukiera @ maiztasuna -