SMCJ26CHE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ26CHE3/57T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ26CHE3/57T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Fitxak: SMCJ26CHE3/57T.pdf
  • Mezua
SMCJ26CHE3/57Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ26CHE3/57T fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3791 pcs Datuen fitxa SMCJ26CHE3/57T.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 28.9V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 32.2A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCJ26CHE3/57T deskribapena TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.6V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ26CHE3/9AT
SMCJ26CHE3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB
Stockean: 4554 pcs
Deskarga: SMCJ26CHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ26CAHE3/9AT
SMCJ26CAHE3/9AT
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Stockean: 265051 pcs
Deskarga: SMCJ26CAHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ28
SMCJ28
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 28V 47.67V DO214AB