SMCJ18AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ18AHE3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ18AHE3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Fitxak: SMCJ18AHE3/9AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
SMCJ18AHE3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ18AHE3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 287001 pcs Datuen fitxa SMCJ18AHE3/9AT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 20V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 51.4A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCJ18AHE3/9AT deskribapena TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V Edukiera @ maiztasuna -