SMCG75-E3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG75-E3/57T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCG75-E3/57T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75VWM 134VC SMC
Fitxak: SMCG75-E3/57T.pdf
  • Mezua
SMCG75-E3/57Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCG75-E3/57T fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 75VWM 134VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4969 pcs Datuen fitxa SMCG75-E3/57T.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 83.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 75V Tentsioa - Tasa DO-215AB (SMCG)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 11.2A
polarizazio DO-215AB, SMC Gull Wing Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCG75-E3/57T deskribapena TVS DIODE 75VWM 134VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 134V Edukiera @ maiztasuna -