SMCG110CA-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG110CA-E3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCG110CA-E3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Fitxak: SMCG110CA-E3/9AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
SMCG110CA-E3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCG110CA-E3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 110VWM 177VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213540 pcs Datuen fitxa SMCG110CA-E3/9AT.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 122V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 110V Tentsioa - Tasa DO-215AB (SMCG)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 8.5A
polarizazio DO-215AB, SMC Gull Wing Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCG110CA-E3/9AT deskribapena TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V Edukiera @ maiztasuna -