SMBJ13CHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ13CHE3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ13CHE3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Fitxak: SMBJ13CHE3/52.pdf
  • Mezua
SMBJ13CHE3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ13CHE3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4828 pcs Datuen fitxa SMBJ13CHE3/52.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13V Tentsioa - Tasa DO-214AA (SMBJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 25.2A
polarizazio DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBJ13CHE3/52 deskribapena TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.8V Edukiera @ maiztasuna -