SMBG78A-E3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG78A-E3/5B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBG78A-E3/5B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78VWM 126VC SMB
Fitxak: SMBG78A-E3/5B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SMBG78A-E3/5Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBG78A-E3/5B fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 78VWM 126VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 507995 pcs Datuen fitxa SMBG78A-E3/5B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 86.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 78V Tentsioa - Tasa DO-215AA (SMBG)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 4.8A
polarizazio DO-215AA, SMB Gull Wing Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBG78A-E3/5B deskribapena TVS DIODE 78VWM 126VC SMB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 126V Edukiera @ maiztasuna -