SMBG64AHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG64AHE3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBG64AHE3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Fitxak: SMBG64AHE3/52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBG64AHE3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBG64AHE3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 343160 pcs Datuen fitxa SMBG64AHE3/52.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 71.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64V Tentsioa - Tasa DO-215AA (SMBG)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 5.8A
polarizazio DO-215AA, SMB Gull Wing Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBG64AHE3/52 deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V Edukiera @ maiztasuna -