SMBG33A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG33A-E3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBG33A-E3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Fitxak: SMBG33A-E3/52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBG33A-E3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBG33A-E3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 452779 pcs Datuen fitxa SMBG33A-E3/52.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 36.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33V Tentsioa - Tasa DO-215AA (SMBG)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 11.3A
polarizazio DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak SMBG33A-E3/52-ND
SMBG33A-E3/52GITR
SMBG33AE352
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBG33A-E3/52
deskribapena TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V